Назад
День Народження CBG

День Народження CBG

Ось уже 5 років минуло з дати заснування клубу CBG🎉
Все починалось з 8 ентузіастів, які вірили, що в об’єднанні є великий сенс, а сьогодні це утворення, яке налічує 64 підприємці. Утворення у якому панує взаємна підтримка єдності, етики і партнерства, вдячна атмосфера та спільні досягнення.
З першого дня існування ми визначили три ключові принципи, на яких ґрунтується наша взаємодія:
🔸Принцип ВЗАЄМОДОПОМОГИ
Щодня в нашому бізнесі та повсякденних справах ми стикаємось з великою кількістю викликів. Учасники клубу саме ті, хто першими прийдуть один одному на допомогу, адже будемо впевнені, що кожен готовий зробити для тебе те саме.
🔸Принцип РОЗВИТКУ
Робота над собою – те, що має продемонструвати кожен, якщо бажає вступити в наші ряди. Майже кожного місяця ми слухаэмо людей, які компетентніші за нас в певних питаннях, ми їздимо на семінари, ми стаємо кращими і цей маховик вже не зупиниться.
🔸Принцип ВІДДАЧІ
Для того, щоб щось отримати від світу – надай йому щось, зміни його. Кожен учасник клубу шукає в цьому питанні свій масштаб: для когось “змінити світ” означає щастя для його сім’ї, для когось це добробут та розвиток його міста. Проте ми на 100% впевненні, що в наших поривах, ідеях та бажанні принести користь людям, які є довкола нас, ми не лишаємось одинокі. Ми завжди здатні підтримати один одного, як на рівні ідей, так і під час реалізації.
Наша головна мета – це створити платформу для потужних підприємців із різних сфер, які керуються парадигмою -“не думай, що ти отримаєш, а думай, що можеш віддати”, іншими словами кожен, хто вступає в таку спільноту повинен думати чим він може бути корисним об’єднанню, як він може його підсилити, а не бути пасивними користувачами можливостей.
Нам вдалось об’єднати керівників та власників бізнесу, які мають надійну ділову репутацію, практикують та поширюють основні ідеї спільноти – ідеї єдності, етики та партнерства, а значить можуть й інші.
Для нас було б найвищою цінністю якби усі бізнес-спільноти, які існують в Україні були готові об’єднатись в активну асоціацію, де ми разом докладемо всіх зусиль аби вона стала першим колом спілкування з найвищим рівнем довіри, де моральні принципи будуть вищі ніж принципи бізнесу, де буде місце для спільного дозвілля та сім’ї. А найголовніше розуміння того, що маючи таке середовище ви вже точно не захочете його покинути. Це можуть підтвердити наші учасники, які живуть зараз у Молдові, Німеччині чи США.
CBG це зробили і ми цим пишаємось!
Попереду більше🔥